Pon-Pt: 10:00 - 21:00,      Sb-Nd: 11:00 - 21:00 ul. Szpitalna 5, Warszawa

O nas

Cześć! Jesteśmy drużyną KIK, a KIK to Fit Bar i Catering dietetyczny. Wystartowaliśmy latem 2014 roku. Fit Bar powstał z myślą o osobach, które cenią swoje zdrowie i mają sportowe pasje. Wkrótce stali goście zaczęli zamawiać u nas posiłki na cały dzień. Wtedy zbudowaliśmy większą kuchnię i uruchomiliśmy sklep internetowy kikfitcatering.pl. Rok później otworzyliśmy Fit Bar w Śródmieściu.

Fit Bar to nasz autorski projekt. Planujemy otwierać w Warszawie nowe lokale, by udostępnić zdrowe jedzenie ludziom dbającym o swój organizm, aktywnym fizycznie i świadomym tego, co jedzą. Gramy fair. Robimy to o czym mówimy. Każdy posiłek przygotowujemy na podstawie rzetelnej wiedzy, z wytwarzanych przez nas półproduktów, ze świeżych, nieprzetwarzanych, smacznych i najzdrowszych składników. Dbamy o to, abyś mógł jeść zdrowo przez cały dzień – niezależnie od diety jakiej przestrzegasz.

  • Prowadzimy otwartą kuchnię, w której uzyskasz pełną informację ma temat każdej potrawy i jej poszczególnych składników.
  • Nie korzystamy z półproduktów! Sami wypiekamy pieczywo, robimy makarony, masło orzechowe i mleko migdałowe, granolę, batony, a także ketchup i sosy.
  • Do produkcji proteinowych batonów, naleśników i shake’ów proteinowych stosujemy koncentrat białka serwatkowego WPC 80, izolat białka ryżowego i izolat białka konopnego.
  • W drużynie KIK bardzo ważny jest dietetyk. Dba o odpowiednie zbilansowanie naszego menu, pomaga dobierać odpowiednie składniki potraw. Możesz mieć pewność, że informacje o wartościach odżywczych, które udostępniamy, są rzetelne.

Gdybyś chciał zmodyfikować któreś z naszych dań, powiedz nam o tym w trakcie składania zamówienia. Postaramy się spełnić Twoją prośbę.

Zamów online